GLASS & CERAMICS / Ceramics / Teapot 9344313

nr 934 4313

TEAPOT

med groda, höjd ca 8 cm, nagg, wear.

med groda, höjd ca 8 cm

Condition: nagg, slitage

300

SEK 350

Monday January 12 2015
at 20:14:14

  • Jan 12

e-auktion

Read more about e-auktion